İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Avantajlı Bonuslar

Siteler tarafından oyunculara çeşitli kampanyalar sunulmaktadır. Oyuncular şartları sağladıkları takdirde kampanyalardan yaralanabilmektedir. Peki en avantajlı bonuslar hangileridir.

en avantajlı bonuslar

Kapmayalar arasından bazıları diğerlerine göre avantajlıdır. Oyuncular kampanyalardan yaralanarak daha yüksek kazançlar elde edebilmektedir.

En Avantajlı Bonuslar Hangileri

Siteler tarafından verilen bonuslar arasından yeni üyelere özel bonuslar bulunmaktadır. Yeni üyelerin alabilecekleri bonusların yanında diğer bonuslar arasından da avantajlı kampanyalar bulunmaktadır.

Bundan dolayı sizlere iki farklı başlık altında bonuslardan bahsedeceğiz. Yeni kullanıcılara özel bonusların hepsi avantaj sunmaktadır. Lakin diğer bonuslar arasından seçim yapmak gerekebilir.

Sizlere bahsedeceğimiz bonuslar dışında sitelerdeki diğer kampanyaları “bonuslar” bölümünde görebilirsiniz.

Yeni Üyelere Özel Avantajlı Kampanyalar

Yeni üyelere özel olarak verilen bonusların sayısı azdır. Lakin sizlere yüksek bakiyeler üzerinden oyunlara dahil olma fırsatı sunmaktadır.

Yeni üyelerin alabileceği iki farklı bonustan bahsedebilirsiniz. Bu bonuslar yatırım yapmadan alabilecekleri ilk üyelik bonusu ve ilk yatırım bonusudur.

İlk üyelik bonusu sayesinde yatırım yapmadan bedava bonus alınabilmektedir. İlk yatırım bonusu ise ilk yatırımınızı yaptığınız zaman alabileceğiniz yüksek bonuslardır.

Diğer Avantajlı Kampanyalar

Sitelerden alabileceğiz diğer bonuslar yatırım bonusu, kayıp bonusudur. İki bonus almanız size avantaj sunabilmektedir.

Yatırım bonusu her para yatırma işleminde alabileceğiniz bonustur. Oyuncular sitelere yapacakları her para yatırma işlemine özel bonus bakiyesi alabilmektedir.

Kayıp bonusu ise iade olarak verilen bonustur. Oyuncular sitelerden kazanç sağlayamadıkları zaman yatırımlarından iade alabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.