İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftalık Kayıp Bonusu

Anlık kayıp bonusu yanında artık haftalık kayıp bonusu da sunulmaktadır. Üyeler artık yatırımlarından anlık iadeler almanın yanında haftalık iadeler alarak zararlarını kurtarabilmektedir.

Haftalık Kayıp Bonusu
Kayıp Bonusu Veren Siteler

Siteler her geçen gün üyelerine harika promosyonlar sunmaktadır. Üyeler 1 hafta boyunca yaptıkları yatırımlarından eğer zararda ise iadeler alabilmektedir. Her hafta pazartesi günü verilen ideler ile oyuncular zararlarını kapatabilmektedir.

Her sitede haftalık iadeler bulunmamaktadır. Ayrıca bu bonusun yanında üyelere aylık bonuslarda sunulmaktadır. Anlık iadeler %20-30 miktarında verilmektedir. Haftalık ise %3 ile 5 civarında iadeler verilmektedir. Bu miktar sizlere az gelebilir lakin Haftalık yatırımınız baz alındığı zaman güzel bir iade alınabilmektedir. Bu sayede oyuncular zararlarını kapatabilmektedir.

Oyuncular haftalık olarak alabilecekleri bonusu talep etmeleri gerekmektedir. Bu bonus pazartesi günü alınabilmektedir ve oyuncuların talep etmesi gerekmektedir. Pazartesi günü bonuslarını talep etmeyen oyuncular iade hakkını kaybetmektedir.

2023 yılında oyuncuların güvenilir bonus veren siteler arasında seçim yaparken en fazla verdikleri iadelere dikkat edilmektedir. Bu süreç 2024 yılında da devam etmektedir. Oyuncular artık verilen iade yüzdesinin yanında haftalık ve aylık olarak da iadeler verip vermediğine bakmaktadır. Çünkü oyuncular şansınız geçen haftalarında veya aylarında iadeler alarak tekrar şanlarını deneyebilmekte, hatta zararlarını kapatabilmektedir.

Bonus veren siteler tarafından sunulan promosyonlarını takip ederek şanslarını artırabilmektedir. Özellikle Haftalık kayıp bonusu veren siteler üyelerin ilk tercih ettiği sitelerin başında gelmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.