İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Happy Days Bonusu

Happy days bonusu, sitelerin üyelerine belirli günlerde verdiği yüksek yatırım bonusundan oluşmaktadır. Genel olarak ayın 5, 15 ve 25 günlerinden verilmektedir. En önemli özelliklerinden biri çevrimsiz olmasıdır. Oyuncular belirtilen kazanca ulaştıkları an anında çekimlerini yapabilmektedir.

Happy Days Bonusu

Minimum maksimum çekim kuralı bulunan bu bonusta verilen bonus miktarı ve çekim yapabilecekleri tutar farklılık göstermektedir. Bundan dolayı bonusu almadan önce kural ve şartları okunmalıdır. Ayrıca bazı sitelerde belirli yatırımda bu bonustan yararlanılmaktadır.

Örnek verecek olursak Betist tarafından 5, 15, 25 günlerinde verilen Happy Days %100 olarak verilmektedir. Oyuncular 3,000 TL yatırım yaparak 3,000 TL bonus alabilmektedir. Toplam 6,000 TL ile oynamaya başlayan oyuncular minimum maksimum 30,000 TL çekim yapabilmektedir. Herhangi bir çevrim şartı falan bulunmamaktadır. Bonustan yararlanan oyuncular bakiyelerini 30,000 TL yaptıkları an çekim yapabilmektedir.

Betine ise üyelerine %150 Happy Days sunmaktadır. Oyuncular yatırımlarının 1,5 katını bonus alabilmektedir. En fazla 1,000 TL yatırımda yararlanılmaktadır. Çevrimsiz olarak verilmektedir. Oyuncular yatırım + artı bonusun 15 katı kazanca ulaştıkları an çekimlerini yapabilmektedir.

Promosyon genel olarak bu mantıkta işlemektedir. Çevrimsiz bir şekilde verilmektedir. Oyuncular belirtilen minimum-maksimum tutara ulaştıkları an çekimlerini yapabilmektedir. Her aya özel olarak verilen promosyon sayesinde oyuncular düşük yatırımları ile de güzel kazançlar elde edebilmektedir.

Firmalar tarafından sunulan özel promosyonları kaçırmayın. Harika, kazançlı bonusları takip ederek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Lakin unutmayın bir bonustan yararlanmadan önce ne kadar yatırımda yararlanabileceğinizi, çekim kurallarının neler olduğunu bilmeniz önemlidir. Sonuç olarak Happy Days bonusu ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.