İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Her Hafta %100 Yatırım Bonusu

Her hafta yapacağınız bir yatırıma özel %100 yatırım bonusu alabilirsiniz. Sektörün en avantajlı bonusları xslot dünyasında. xslot üyeleri %100 hoşgeldin bonusu aynında ayrıca 7 günde bir kez %100 yatırım bonusu alabilmektedir. Özel promosyonlardan yararlanarak sizlerde kazanç sağlayabilirsiniz.

Her Hafta %100 Yatırım Bonusu

Sizlere yararlanabileceğiniz en avantajlı bonusları aktarmaktayız. Bu makalemizde de sizlere xslot tarafından her hafta verilen özel bir bonustan bahsedeceğiz. Bu bonus sayesinde her hafta yatırımınızın iki katı üzerinden oyunlara dahil olabilirsiniz.

Xslot ile Her Hafta %100 Yatırım Bonusu

Promosyon sadece xslot üyelerine özeldir. Üyeler her hafta yalnızca bir kez %100 yatırım bonusu alabilmektedir. Ayrıca bonus sadece slot oyunları için geçerlidir. Sizlerde hemen hesabınızı oluşturun ve avantajlı Xslot bonuslarından yararlanın.

Xslot kayıt olduktan sonra ilk olarak 150 TL bedava bonus alabilirsiniz. Sonrasında ise ilk yatırımınızda 7777 TL değerinden hoşgeldin bonusu ile kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca xslot bonusları makalemizde diğer bonusları öğrenebilirsiniz.

%100 yatırım bonusundan nasıl yararlanır?

  • Bonustan her hafta sadece 1 kez yararlanabilirsiniz.
  • Payfix, sanalpays, crypto üzerinden yatırım yapan üyeler bonustan yararlanamaz.
  • Yatırımınızı yaptıktan sonra canlı destek ekibinden bonusunuzu talep ederek alabilirsiniz.
  • En az 100 TL en fazla ise 777 TL bonus alınabilmektedir.
  • Bonus sadece slot oyunlarına özeldir.
  • Bonustan yararlanan üyeler yatırımları + aldıkları bonusun 15 katı slot oyunlarında çevrim yapması gerekmektedir.
  • Bonustan yararlanan üyeler kayıp bonusundan yararlanamazlar.
  • Üyeler aldıkları bonusun en fazla 10 katı çekim yapabilmektedir.

Sizlerde her hafta bir kez özel promosyondan yararlanarak kazanç sağlayabileceğinizi unutmayın. Avantajlı bir bonustur. Çünkü xslot sitesine 500 TL yatırım yaptıktan sonra 500 TL bonus bakiyesi alarak slot oyunları oynayabilirsiniz. Yani 500 TL yatırım yaparak 1000 TL ile oyunlara dahil olabilirsiniz. Ayrıca unutmayın ki 500 TL bonus aldığınız takdirde en fazla 5000 TL çekim yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.