İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Her Yatırımınızda Bonus Alın

Siteler tarafından oyunculara çeşitli promosyonlar sunulmaktadır. Oyuncular şartları sağladıkları takdirde promosyonları alabilmektedir. Siteler tarafından verilen bonuslar arasından en fazla yatırım bonusu alınmaktadır. Çünkü bonusun tek şartı siteye yatırım yapmaktadır. Yapacağınız her yatırımınızda bonus alabilirsiniz.

Her Yatırımınızda Bonus Almayı Unutmayın

Siteler tarafından oyunculara verilen yatırım bonusu otomatik olarak hesabınıza tanımlanmamaktadır. Oyuncular bonusu almak için talep etmeleri gerekmektedir. Ayrıca bonusun çevrim şartı olmadığından ve / veya az olduğundan dolayı verilen bonus miktarı düşüktür. Siteler tarafından verilen bonus miktarı genel olarak %10-15 olarak verilmektedir.

her yatırımınızda bonus

Ayrıca bazı siteler tarafından haftanın belirli günlerine özel %50 varan yatırım bonusu verilmektedir. Oyuncular siteler tarafından belirlenen günlerde yapacakları yatırımda %50 yatırım bonusu alabilmektedir.

Bonusu almak için yatırım sayfasına girin. İstediğiniz yöntem üzerinden yatırımınızı yaparken, bonus istiyorum ikonu çıkmaktadır. İkona tıklayarak bonusu talep edebilirsiniz.

Fark bir yöntem olarak yatırımınızı yaptıktan sonra bakiyenizi kullanmadan canlı destek ekibinden bonusunuzu talep edebilirsiniz. Sitelerdeki tüm bonus işlemleri canlı destek ekibi üzerinden yapılabilmektedir.

En güvenilir bonus veren siteler ve en avantajlı bonuslar güncel olarak sayfamızda paylaşılmaktadır. Bizleri takip ederek güvenilir ve güncel bilgilere ulaşmanın yanında sitelerin güncel adreslerini de anında öğrenebilirsiniz.

Ayrıca sitelere yeni kayıt olan oyuncuların ilk yatırımlarında alabilecekleri özel bir bonus bulunmaktadır. Hoşgeldin bonusu olarak bilinen bonus sayesinde ilk yatırımınızda %100 bonus alınabilmektedir. Yatırım bonusu farklı olarak çevrim şartı bulunmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.